KOVOTOUR PLUS s.r.o. - Senioricestuji.cz

Maremonti***

Itálie, Ischia, Forio
Letecky (Wroclaw) 8 dní, 7 nocí, 21.10. (Po) - 28.10. (Po) 2019, Polopenze Změnit termín
Celková cena za osobu od: 13 460 Kč
Popis zájezdu

Hotel Maremonti*** v části Forio - Panza na ostrově Ischia má skvělou panoramatickou polohu s výhledem na překrásné Sant Angelo a na ostrov Capri.

Leží pouze pár kroků od zastávky místní MHD, blízko centra městečka Panza, kde jsou obchody, taverny, banka i lékárna a především cca 12 minut chůze od velmi známé a jedinečné zátoky Sorgeto, kde vyvěrají horké termální prameny přímo do moře. Je to velmi vyhledávané místo všemi návštěvníky ostrova Ischia, koupat v moři se zde můžete celoročně.
Nejbližší pláž – Sant Angelo (odvoz hotelovým minibusem), Citara – odvoz hot. minibusem, zátoka Sorgeto – kamenitá s přírodními „vanami“ a horkými prameny vyvěrajícími v moři(přístup po cca 200 schodech)
Hotel je od srpna 2013 majoritně vlastněn českými majiteli a tomu odpovídají postupné změny ve vybavení i ve službách – samozřejmě ve směru pozitivním pro klienty a s typickou italskou kuchyní.

Služby 
1 venkovní termální bazén (32 – 35 st.), TV hala s velkou projekcí, k dispozici české programy (ASTRA), WIFI ZDARMA na pokojích a v prostorách recepce, haly, baru a terasy u bazénu, bar, trezor k dispozici na vyžádání za příplatek nebo zdarma lze využít trezor na recepci, zahrada, privátní parking, terasa s krásným výhledem na moře, solární terasa u bazénu - k dispozici slunečníky a lehátka ZDARMA. Termální procedury v blízkosti.
V hotelu k dispozici italský i český personál – hovoříme : italsky, anglicky, česky, rusky, německy, francouzsky, arabsky.

Ubytování:
Celkem 38 pokojů se sociálním zařízením (sprcha, WC), s balkónem nebo terasou, pokoje s přímým výhledem na moře jsou za příplatek, k dispozici pokoje tří- i čtyřlůžkové. Jednolůžkové pokoje jsou s balkonem i bez balkónu. K dispozici je i několik Comfort – nově vybavených s TV, trezorem a minibarem.

Stravování: polopenze
V hotelové restauraci: snídaně – bufetová - káva, čaj, kakao, džusy, pečivo, salámy, sýr, vejce, jogurt, marmelády, sladké pečivo,musli, ovoce (self service)
Večeře – zeleninový předkrm, výběr ze 3 druhů menu o 3 chodech (předkrm– těstoviny či rizoto na různé způsoby nebo polévka, hl. jídlo - ryba nebo jiné maso s přílohou, lehčí zeleninové jídlo nebo studený talíř, na závěr– ovoce, zmrzlina nebo dezert.
Nápoje – při snídani – ZDARMA - výběr kávy (espresso, cappuccino – na baru nebo káva s mlékem – self service připravená na bufet. stole), při večeři – se hradí – na účet na číslo pokoje, platí se vše večer před odjezdem. Ceník nápojů k dispozici vždy na baru. Většina pobytů má v ceně polopenzi – tedy snídaně a večeře. Speciality ischitánské kuchyně vaří místní kuchař.

 Nezávazné objednání zájezdu
Image
Maremonti*** Itálie, Ischia, Forio
Pořádající CK:
Pořádající ck: CK Osvěta - Josef Sklenář IČO: 10261940
Strava Polopenze
Termín zájezdu 21.10. (Po) - 28.10. (Po) 2019
Celková cena za osobu od: 13 460 Kč
Doprava: Letecky (Wroclaw)
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
13 460 Kč0 Kč
Příplatky
pokoj comfort orientovaný na mořskou stranu /os.2 310 Kč0 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj2 310 Kč0 Kč
pokoj standard orientovaný na mořskou stranu /os.1 400 Kč0 Kč
Pojištění - ALLIANZ - storna do 20.000,- sazba 6CDD288 Kč0 Kč
BEZ POJIŠTĚNÍ0 Kč0 Kč
Asistence pro případ nekorektně proběhlých letů
Předplacená služba Letový asistent ClaimCloud Vám zajistí asistenční služby pro případy zpoždění letu, zmeškání návazného letu, zrušení letu, odepření nástupu či zpoždění, poškození nebo ztráta zavazadel. V rámci těchto služeb můžete získat až 1220 EUR dle typu problému na základě nařízení (ES) č. 261/2004 či Montrealské úmluvy. Asistenční služby jsou následně zcela zdarma.
PopisCenaPočet
0 Kč
99 Kč
249 Kč
Objednáním služby vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...